gra miejska podbija krakow

Zabawa z przyjaciółmi

Jeśli pochodzimy z Krakowa i nie mamy zbyt wiele pomysłów na to, jak ciekawie i po części aktywnie spędzić weekend z przyjaciółmi, to może spróbujemy sięgnąć po znaną powszechnie rozrywkę. Na pierwszy ogień może pójść escape room, czyli tak zwany pokój zagadek lub też gra miejska będąca równie ciekawym pomysłem.

Kraków jest znany z tego, że nie brakuje tu escape roomów, więc na pewno znajdziemy coś dla siebie. Wystarczy tylko poszukać. Możemy zamknąć się w pokoju pełnym piasku i próbować rozwikłać zagadkę faraona i nie dać się klątwom. Możemy wejść pod wodę i rozbrajać bombę, próbując przy tym nie utonąć. Możemy również przebrać się za detektywa i rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa. Opcji jest wiele, a zabawy co niemiara. W każdym razie to zaledwie jedna z możliwości, jakie dopiero przedstawiliśmy.

Jest przecież jeszcze wspomniana gra miejska. Tu też jest ogrom możliwości. Ruszanie szlakiem powstańców czy żołnierzy to moim zdaniem jedna z lepszych opcji, ale nie jedyna. Tutaj również można znaleźć wiele wspaniałych przygód, sekretów do odkrycia i wszystkiego, co tylko dusza zapragnie. Jednak zanim ruszymy ku przygodzie warto zastanowić się, na co się z przyjaciółmi zdecydujemy. Wtedy się zbieramy i lecimy w świat.

Sądzę, że przy takich rozrywkach jakie oferuje nam Kraków trudno się nudzić i na pewno miło spędzimy czas z najbliższymi nam osobami, którym z pewnością również przypadnie do gustu gra miejska czy pokój zagadek.

Polecam zobaczyć tutaj: http://www.lostroom.pl/gra-miejska – Gra Miejska Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *