moda-slubna.

Suknie ślubne 2019 – nowa kolekcja

Ślub to bardzo poważna inwestycja – nie tylko życiowa, ale również i pieniężna. Jeśli mimo wszystko już się na niego zdecydowaliśmy, liczymy się z wydaniem gigantycznych pieniędzy. Chcemy przecież, by zaproszona przez nas rodzina i znajomi byli wprost zachwyceni przebiegiem całego wydarzenia. A w tym celu nie tylko wynajmujemy eleganckie sale i efektownie je dekorujemy, ale też inwestujemy w przepiękne suknie ślubne, które wyciągają z naszych portfeli kolejne grube pieniądze. Czy możemy je zatem kupić w nieco niższej cenie? Jak znaleźć atrakcyjną sukienkę ślubną i jeszcze na niej zaoszczędzić?

Zainteresujmy się ubraniami używanymi. Jeżeli często zachodzimy do lumpeksów i od lat to właśnie one wyposażają nasze domowe garderoby, najprawdopodobniej same dobrze wiemy o tym, że w takich sklepach z odzieżą używaną nieraz można natrafić na specjalistyczne stroje. Odwiedźmy je raz jeszcze. Udajmy się do wszystkich znanych nam lumpeksów i zapytajmy w nich konkretnie o suknie ślubne. Od razu możemy je przymierzyć i sprawdzić, jak w nich wyglądamy. Nawet jeśli nie będą one idealnie dopasowane do naszej sylwetki, bez trudu dokonamy w nich drobnych poprawek, decydując się na skorzystanie z usług krawieckich. Zapłacimy za nie maksymalnie kilkaset złotych, więc cała sukienka wyniesie nas mniej więcej tysiąc. Nie jest to wysoka cena jak za tak elegancki strój.

Nie musimy wcale godzić się na płacenie gigantycznych kwot za sukienki ślubne. Poszukajmy po prostu strojów używanych – zachodząc albo do popularnych lumpeksów, albo korzystając z popularnych teraz aukcji internetowych.

Nowa kolekcja sukien ślubnych autorstwa Anny Kary dostępna na www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *