woreczki lawendowe

Spokojny, lawendowy sen

Każda kobieta lubi otrzymywać podarunki, ale także lubi obdarowywać innych. Niekiedy są to większe prezenty, a niekiedy drobne prezenciki. Lubi także, gdy te zarówno prezenty jak i prezenciki są przepięknie zapakowane. Duży prezent możemy zawinąć w papier czy ozdobną torbę, a do drobiazgów możemy użyć śliczne woreczki ozdobne.

Takie woreczki mogą być wykonane z organzy lub satyny. Te z organzy idealne są do zapakowania podarków dla gości weselnych, słodyczy, bądź też gadżetów reklamowych. Idealne do organizowania biżuterii. Natomiast woreczki wykonane z satyny są idealną propozycją na zapakowanie drobnego prezentu, takiego jak biżuteria, zegarek czy upominki ślubne. Idealnie sprawdzają się również jako woreczki do porządkowania biżuterii lub woreczki z lawendą czy innymi ziołami. Woreczek na lawendę związany na kokardkę rafią. Wypełniony wyłącznie suszonymi kwiatami lawendy z własnej plantacji. Zapach lawendy znany jest z właściwości relaksacyjnych i uspokajających. Lawenda ułatwia zasypianie i spokojny sen. Poduszeczkę można położyć do szafy lub pod poduszkę do snu. w szafie nadaje piękny zapach i odstrasza mole. Aby poprawić design w naszym gniazdku możemy takie lawendowe cudeńka porozwieszać po mieszkaniu.

Piękny lawendowy zapach będzie rozprzestrzeniał się po każdym zakamarku. Jest to doskonała alternatywa dla odświeżaczy powietrza. Do woreczka możemy doczepić ozdobną tasiemeczkę, za którą taki woreczek również będziemy mogły powiesić sobie w toalecie. Zastosowanie takich małych wynalazków w dzisiejszych czasach jest bardzo szerokie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *