Międzynarodowy transport zmarłych

Międzynarodowy transport zmarłych do Polski

Firma Epitafium przewozy zajmuje się całodobowym międzynarodowym transportem zmarłych na całym terenie Polski, Unii Europejskiej oraz całego świata. Priorytetem dla naszej firmy jest pełny profesjonalizm podczas wykonywania transportów, których świadczymy.

Od początków istnienia firmy czyli od 1992 roku nabyliśmy ogromne doświadczenie, które zostało przekazywane z pokoleń na pokolenia, możemy dać Państwu gwarancje zadowolenia z usług. Naszym celem jest sprowadzanie zwłok bez problemowo. Cały proces sprowadzania zmarłych składa się z wielu etapów, przez który Państwu na pewno było by ciężko przejść. Dlatego my jako firma wszystkim się zajmiemy.

Międzynarodowy transport zmarłych jest odbywany za pomocą drogi lądowej, morskiej oraz lotniczej. Z racji iż posiadamy specjalne przystosowane pojazdy, które zapewniają bezpieczeństwo oraz udogodnienia. Dlatego warto to uwzględnić bo dużo firm daje niska stawkę za transport ale jakim kosztem. My posiadamy pełna flotę nowych pojazdów.

Firma zatrudnia tylko doświadczonych oraz wykwalifikowane osoby, dlatego możecie nam w pełni zaufać. Koszt transportu tak naprawdę jest uzależniony od wielu czynników jednym z nich jest kraj. Wszystko zależy od tego gdzie zmarły się znajduje.

Każde zlecenie rozpatrzymy indywidualnie, dlatego także koszty transportu mogą być inne niż w cenniku. Dzięki temu możemy być bliżej z klientem, wczuć się w jego sytuacja, co daje nam duże pole do popisu na tle innych firm.
Prowadzimy także system zgłoszeń, dzięki temu łatwiej Państwu będzie się z nami z kontaktować, umówić na termin zlecenia.

Zobacz więcej na http://www.epitafium-przewozy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *