fotografie ze slubu najwazniejszymi zdjeciami w zyciu

Wymarzony fotograf na ślub

Od wielu lat fotograf ślubny to osoba obecna na niemal każdym ślubie. Nie w tym nadzwyczajnego, bowiem każdy z nas chce najważniejsze wydarzenie swojego życia odpowiednio zapamiętać. Nic tak nie odda tych magicznych chwil jak zdjęcia wykonane przez znakomitego fotografa. Pomimo dosyć wysokich cen fotografów ślubnych mało kto odpuszcza sobie tę usługę.

Fotograf ślubny oprócz podstawowych zdjęć podczas ceremonii zawierania związku małżeńskiego czy zabawy weselnej, zapewni nam również (oczywiście jeśli będziemy tego chcieli) sesję zdjęciową. Fotografie pary ślubnej w plenerze królują. Sesje można wykonać praktycznie wszędzie, ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia i ewentualnie budżet (jeśli marzą nam się zdjęcia podczas miesiąca miodowego). Doskonałym pomysłem są sesje w polu wśród złotych kłosów zbóż, czy też pola czerwonych maków. Młodzi pięknie prezentują się także na tle starych murów, na tle zamków i ruin. Piękne miasta jak Szczecin dają fotografowi szersze pole manewru, ale uroczą sesję można wykonać wszędzie. Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Szczecinie to polecam Ci tego: https://lukaszpopielarz.pl/

Inną opcją są zdjęcia na tle zachodu słońca, w morzu, na plaży – taka sceneria to niesamowite i piękne tło. Inną romantyczną opcją są przykładowo zdjęcia obojga młodych na środku jeziora w łódce. Jeszcze inny pomysł to para młoda na pikniku, wśród zieleni, wiklinowy kosze, kieliszki z winem i zwyczaje ujęcie na ławce w parku. Są też ujęcia ekstremalne jak fotografie pod wodą, robią wrażenie, ale trzeba liczyć się z ogromnymi kosztami i raczej nie zachowamy na pamiątkę garnituru i sukni. Jednak oryginalna pamiątka pozostanie nam na całe życie. Jeszcze inne ekstremalne ujęcia to skok młodych ze spadochronu, czy podniebny lot balonem.

Pomysłów jest nieskończenie wiele i w zasadzie fotografowie ślubni godzą się na większość fanaberii, czy też dziwactw młodych. Pośród przytoczonych już pomysłów na zdjęcia, uniwersalne i ponadczasowe, na które młodzi zawsze się decydują są ujęcia podczas ceremonii kościelnej oraz w aucie wiozącym wybranków do ślubu. Warto pamiętać także, że koszty często są mniejsze jeśli zdecydujemy się na cały pakiet zdjęć, przykładowo ceremonia kościelna plus plener.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *